Je toho moc!

13. října 2015 v 21:33 | Danielle Delevenger
Ahoj ahoj..
Ty jo.. ! dlouho jsem nic nepřidala.. ale jako vše to má své důvody.. škola se začala pořádně rozjíždět a já nějak nevychytala nástup a proto mám spoždění. No nakupilo se toho moc a už i teď nic nestím. I když ty zakázky jsou ještě dobrý nějak se to nekupí, ale až bude před vánoci to bude teprve masakr a škola jak by smet..

Zítra je v Kolíně vernisáž prací lidí z naší školy.. a jako 'výtvarný obor tam musíme jít.. a je to povinné.. zrovna když bych mohla být doma a v klidu dodělat to co nemám.
Absolutně nemám páru co tam budu dělat 4 hodiny! čekat na to až se podívám na obrazy a fotografie toho co už jsem viděka? Díky nechci.. Nejradši bych tam nešla, ale víte jak dělejte si zbytečné problémy.. Mé kamarádce ze školy řekla naše zakomplexovaná angličtinářka, že se chová a obléká jak kurva.. Pěkný ne? Dejte vědět co vy na to.. Nemůžou nám přece rozkazovat co máme nosit.. je to naše věc a podstata naší identity ne? Hlavně že říkají vyjádřete svou osobnost, ale pak to je špatně.. NEviděj si do huby. Říkají jak si máme prosadit a vytvořit svůj názor ale proč když ho v zápětí berou jako nepodtatný, blbost, neodpovídající představám a né-li ještě hůř jako urážku..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama