MBMW

7. září 2015 v 16:54 | Danielle Delevenger


Ahoj, chtěla bych tento článek věnovat našemu šolnímu projektu, který nese název Make bussines, move world.. Je to projekt na, který jsem vážně hrdá a jsem ráda, že jsem ho dala dohromady a vůbec můžu být jeho ředitelka :) . O co v něm jde? Jde o to, že jsme na Osšp v Kolíně a máme projektové vyučování a já a moji přátelé chcem dělat neco co máme rádi, proto jsem založili firmu, která se zabývá reklamou a její propagací .. V našem projektu mám lidi který zajímá móda, fotografie, video, grafika a ICT .. Já a lidi z módního se věnujeme tomu, aby ty fotky a následně jejich vyskládání do booku vypadaly dobře.. lidi z grafického se věnují navrhování našich webowek, vyskládání booku a přípravě materiálu co pujde na webovky které naleznete na této adrese www.moveworld.sweb.cz a lidi z ICT se věnují programován webovek .. Moje hlavní grafička se věnuje nejen grafice, ale i videu.. třeba tohle intro, dělala sama v 3Ds MAxu, který jsem ještě nedělali ve škole, ale ona je šikovná a ráda se tomu věnuje.. videu se věnuje i jedna z mých fotografek, ale ta spíš že je blázen do techniny, appek a hlavně applu.. tak ta dělá videa taky ale zatím je točí jen na mobil, ale i tak to vypadá dobře :) zatím je v takové testovní fázi :)

Do příštího projektu, který začíná v únoru tohoto roku chystáme magazín, který tu potom zveřejním až bude hotový..
a v dalších projektech na jaře chystáme přehlídku a vernisáž, která proběhne v Kolíne v divadle nejspíš.. pokud se nám podaří zajistit prostor tak to vypukne tam.. Přehlídka se nebude konat v únorových projektech, protože na to není čas a hlavně na to nejsou lidi.. Každopádně to bude pecka.. Design stage budem dělat sami jako vše, ale s designem nám pomůže nás učitel grafiky talentovaný, úspěšný a nejvíc na pohodu učitel se kterým jsem se kdy setkala Jan Klíma.. Asi vám to nic neříká ale je to jeden z nejlepších, no troufala bych si říct nejlepší grafik v naší republice :) http://www.startproduction.cz/sceny-a-3d-vizualizace.html koukněte na stránky firmy kde pracuje a hlavně co dělá :) Dělal design stage pro Karla Gotta když tu měl koncert, pro Miss , úvodní vsupní video pro mistrovství světa v hokeji a sposta dalších..

Až se bude blížit přehlídka určitě sem vyvěsím plakát a postnu článek.. Určitě se máte na co těšit a budu ráda když si to někdo přečte a třeba kdyby jste měli cestu kolem, tak se zastavte bude to stát za to ;)

D. Xx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama