Looking for myself

6. září 2015 v 15:57 | Danielle Delevenger
Looking for myself!Nevím ani jak začít je to vše jen a jen hledání .. Se začátkem školy se vše zdálo fajn .. vše bylo jak má být a jak jsem si začátek nového roku představovala.. tu školu jsem začala mít i ráda a když nám oznámila manažerka školy, že vyberou 10 studentů, kteří budou mít zájezd do Oxfordu kde budou bydlet, jíst a učit se zadarmo celých 14 dní!! no neberte to! JAkmile jsem o tom s mou stejně praštěnou kamarádkou slyšela, hned jsme letěli jak střelený se zapsat, aby jsme byli první na seznamu.. celkem nás uklidnila slova že hned druhý den odpoledne se seznam uzavře..
Druhý den ráno tam byl furt počet 8 lidí kdo se zapsal už předchozí den.. no tak jsme si řekli.. fajn.. on se už nikdo moc nepujde zapsat.. to slovo ''Fajn'' nebylo moc fajn jak se pak hodinu před koncem toho dne kdy se měl uzavírat seznam ukázalo.. hodinu před tam bily další 4 podpisy!! ale i tak jsem si říkali jo šanci máme.. 2 lidi navic pche..
Po slavnosti na zahradě školy se jdem znovu podívat a hádejte co .. Ten papír tm furt byl a místo 12 lidí tam bylo 16.. Otevřela se nám pusa až na zem.. a to už dobré nebylo, začli jsem pochybovat a nevěřit si, padat do depresí a stavů úzkosti a v tu chvíli jsem řekla dost musíme tam jet i kdyby to mělo být to poslední co na tyhle škole uděláme.. HROMADA NEJISTEJCH KECŮ MI Z PUSY VYPADLA.. sama jsem nevěděla podle čeho to budou vybírat a co mě nenapadne já se musela jít zeptat slová jedné naší učitelky ''podle toho jestli se v hodinách snažite nebo ne, je jedno jestli vám angliština jde nebo ne .. jazykáři budou mít poradu tak tam se to rozhodne''.

Den D přišel!! já zrovna chytla hroznou chřipku kdy ani ještě teď nemůžu mluvit .. bála jsem se kamarádky zeptat jak to dopadlo, ale bohužel má zvědavost byla silnější tak jsem jí napsala přišla mi zpráva ''Jedeme!'' začla jsem jásat a hned v zápětí přišlo ''možá tak do prdele'' v tu cvíli mě polil smutek a začla jsem brečet.. volala jsem jí ona taky brečela... Když jsme zjistili jaký lidi vybrali tak jsem se museli smát a brečet zároveň .. vybrali takový lidi který jsou buďto smažky,socky a nebo hloupý a v poslední řadě nemají hotový ročnik viz jeden kluk od nás ze třídy .. Zrzek, hezká tvářička ale pod kůží má krev hajzla a je to smažka.. samo sebou ho vybrali.. a vybrali holku Hasičku.. absolutně nemám tušení co dělá na naší škole a už vůbec nevím co tam dělá obor hasič, no to je jedno ale ta holka vymyslela takovou debilitu, že bych jí zavřela z5 na základku aby se naučila základy angličtiny, protože slečna hasička si myslí, že se zeptá nějakého brita na větu ''Máš rád koně?'' a podle jejího překladu do Angličtiny by se to mělo říct ''Are you horse?'' No tak děláte si ze mě PRDEL??!! tohle tam vezmou přičemž zkoušku dala na 4 a je ve 3(nejhorší) skupině .. pardon, ale tohle mi neleze do hlavy..
Druhá a poslední chuťovka co mi zvedla tlak byla ta že tomu zrzkovi majitelka školy (která ho má hrozně ráda) tak mu řekla já jsem pro vás hlasovala a uculovali se na sebe že bych se poblila .. no jo musel jet, protože co řekne paní Bíla je svaté a nikdo si to nemůže dovolit zpochybnit.. Hold musím to tam nějak ještě tu chvíli vydržet a pak hurá samam bez té naší zasrané školy do Londýna na VŠ...

ALE PROČ JSEM TO PSALA?
Protože do doby kdy nám řekli ne do mě proudila neuvěřitelná energie a hlavně motivace něco v té škole dělat a ráda jsem rozpracovávala projekt, ale po tomhle .. sorka, ale ne-e .. nějak teď nevím co dál.. jsem taková bloudící duše, ryba v oceánu .. hledám další proud, ale mám pocit že všechny už vyschly..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama