Láska jako chřipka

20. září 2015 v 23:59 | Danielle Delevenger
Ano rozhodla jsem se napsat o víkendu na slovensko co se týče té lásky..

Znáte to, když si jedete odpočinout od lásky, školy atd? No tak jako na potvoru mě se té lásky naservírovaly rovnou 3 chody přímo pod nos.. Kluk, kterého jsem neviděla hodně dlouho a ani jsem ho nemohla poznat pro mě dojel na nádraží do Kysaku abych si nemusela brát tágo, protože byl jedinej střízlivej.. Bylo vtipný jak tam byl v autě a já stála před nádražím s kufrem a ani jeden jsem nepoznali druhého :D pak mi volal protože mě neviděl nebo spíš mě nemohl poznat a já nevěděla kdo pro mě přijede.. jen mi cestou v pendolínu přišla smska od mamky, že pro mě někdo přijede na nádraží.. Když mi zavolal tak pak ke mě i došel aby mi pomohl s kufrem a řekl: '' Ahoj ( pusa na jednu a na druhou tvář) vůbec bych tě nepoznal,, byla jsem mimo, protože a logicky jsem nevěděla kdo to je, když jsem ho nemohla poznat, až pak mi to došlo :D.. Můžu vám říct, že největší frajeři jsou Slováci.. Tak hezkýho a hlavně hodnýho kluka s úžasným tělem jsem hodně dlouho neviděla.. a tady se mi to servírovalo vše v jednom.. Když jsem konečně jeli domu, povídali jsme si o životě jak se máme, co škola, co děláme, hudba, kino atd .. Ten den večer byla rozlučka se svobodou pro nevěstu u nich ''Pirkovanie'' byly jsem tam já, Peter, sestra i s přítelem, bratranec Matuš s přítelkyní a Paťo, Rosťa a Luboš, Peterova sestra Barborka a sestřenka která se vdávala :) Večer byl v pohodě, když už jsme byli přiopilý a mě došel drink šla jsem si nalejt do kuchyně kde byl i Peter a nějak jsem se začli bavit, bylo tam hrozný vedro tak jsem šla ven na vzduch nejen kvůli vedru ale i kvůli tomu že se mi trochu motala hlava :D Peter byl víc opilej než já takže paráda .. Ven za mnou přišel Peter s tím, že se pujde projít, jestli nepujdu s ním, samozdřejmě jsem šla.. venku jsme byli asi 2 hodiny kdy jsme přišly bylo mrtvo, Barborka šla spát k sobě a všichni ostatní byli ubytovaní po gaučích a pokojích pro hosty.. řekla jsem mu, že pujdu spát k sobě a on že mě doprovodí, když jsem byla u dveří zjistila jsem že je všude zamčeno a já nemám klíče bouchání na okno bylo marné, protože to nikoho nevzbudilo.. nabídl se, že můžu spát u něj.. Říkala jsem si fajn, na gauči se vyspím.. CHYBA!! všude po gaučích bylo plno a jediné místo kde jsem mohla spát byla jeho postel.. (Dobře to měl vymyšlené jen co je pravda) Ještě k tomu když jsem byly oba opilý.. Pujčil mi své tričko, ve kterém jsem mohla spát chvíli jsem si povídali a pak jsem se k sobě nejak přitulili a usli.. Můžu říct, že tělo má skvělý!
Ráno jsem myslela že se vzbudím dřív a vypařím se .. no to se nějak nepovedlo, probudila jsem se a on tam sice nebyl, protože dělal snídani což jsem zjistila při útěku :D potkat jeho sestru byla taky sranda, protože pak to vědili všichni o mém přespání..
Ten den se dikybohu nepilo a jen střízlivělo.. Petera jsem celý den neviděla až pak k večeru když jsme vezli ještě nějaký alkohol do té haly kde se jí, pije a tancuje po obřadu .. Rovnou když už jsme tam byli šli jsem do kina o čemž jsem nevěděla, ale bylo to velmi milé překvapení a hlavně romantické když mi po filmu kdy jsme měli jet domu řekl, že se mu líbím a dal mi pusu.. myslela jsem, že se tam rozteču jak máslo na horkém toastu.. Tentokrát jsem ani domu spát nešla, ale šla rovnou k němu.. Divila jsem se, ale nevadilo mi, že jsem před klukem kterého znám jen chvíli, ale znám od mala jen ve spodním prádle ani jemu to evidentně nevadilo i když, kdybych byla kluk a měla jeho tělo chodím snad bez trička i v zimě..
Mazlili jsme se a líbali a on nic nezkusil.. bylo mi to celkem divný, protože snad každej kluk, kterého znám by to už dávno zkusil, ale on ne.. je jinej než všichni ostatní..
Nedalo mi to a prostě sem se zeptala Jak to že to ještě na mě nezkusil? A on, že nic nechce uspěchat a že mu na mě hodně záleží.. ,,Známe se teprve chvíli a už jsem se do tebe zamiloval'' Snad nejhezčí věc co mi kdy kluk řekl.. musela jsem ho za to políbit.. Pak přišla ta samá otázka z jeho strany.. U mě odpověd byla jasná ,, Nechci, aby jsi toho pak litoval nebo si to vyčítal i když je pro mě fakt těžké nic nezkusit'' s úsměvem odpověděl: ,, Jsem ochotnej to risknout'' a zbytek si už můžete domyslet.. Probudit se v jeho obětí bylo tak krásné, že jsme z postele vylzli až kolem 12 kdy už jsme se museli jít obléknout protože ve 4 myl obřad.. Svatba byla krásná a hlaně mě dostávalo jak čuměly všechny ty baby na to když jsme se vedli ruku v ruce .. Po obřadu v hodovním sále jsme tančili, akorát jsem pila jen já on řídil.. byla to paráda .. když se to vše nějak rozpustilo a on odvez všechny domu vrátil se pro mě oevezl si mě k sobě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama