Září 2015

Prague

27. září 2015 v 15:29 | Danielle Delevenger

Wish list

27. září 2015 v 15:26 | Danielle Delevenger

Autmn is comming

22. září 2015 v 16:49 | Danielle Delevenger
Autmn is comming!
Holky, každá z nás to určitě zná, když má takovou tu potřebu jít si koupit něco nového.. No Ano! A to přesně mám teď já.. Je podzim, mé nejoblíbenější období roku a sním přichází Fashion Weeky a podobné akce :) Poslední dobou jsem se nejvíce zamilovaná do kabátů a kotnikových bot. A barva? Umění totálně zabodovala vínová! Samozdřejmně moji favorité bílá, černá, odstíny námořnické modré zůstávají .. V sobotu jsem musela jet do Prahy okouknout nějaké nové kousky a načerpat další inspiraci, můžu podotknout, že mě nic extra neoslovilo ale ani nezklamalo.. Celkem nadšena jsem byla z červeného klobouku ze Zary a pastelově modré crossby kabelky Michael Kors. Tento víkend tam jedu zase, sice ne kvůli nákupům ale kvůli Petrtovi ze Slovenska .. Málem bych zapoměla! Měli jste už ve Starbucksu Pumpkins spice latte?! Je skvělý! Lepší jak minulý rok, rozhodně doporučuju :) Podělte se taky:) jakou novou inspiraci přináší podzim pro vás :)


Láska jako chřipka

20. září 2015 v 23:59 | Danielle Delevenger
Ano rozhodla jsem se napsat o víkendu na slovensko co se týče té lásky..

Znáte to, když si jedete odpočinout od lásky, školy atd? No tak jako na potvoru mě se té lásky naservírovaly rovnou 3 chody přímo pod nos.. Kluk, kterého jsem neviděla hodně dlouho a ani jsem ho nemohla poznat pro mě dojel na nádraží do Kysaku abych si nemusela brát tágo, protože byl jedinej střízlivej.. Bylo vtipný jak tam byl v autě a já stála před nádražím s kufrem a ani jeden jsem nepoznali druhého :D pak mi volal protože mě neviděl nebo spíš mě nemohl poznat a já nevěděla kdo pro mě přijede.. jen mi cestou v pendolínu přišla smska od mamky, že pro mě někdo přijede na nádraží.. Když mi zavolal tak pak ke mě i došel aby mi pomohl s kufrem a řekl: '' Ahoj ( pusa na jednu a na druhou tvář) vůbec bych tě nepoznal,, byla jsem mimo, protože a logicky jsem nevěděla kdo to je, když jsem ho nemohla poznat, až pak mi to došlo :D.. Můžu vám říct, že největší frajeři jsou Slováci.. Tak hezkýho a hlavně hodnýho kluka s úžasným tělem jsem hodně dlouho neviděla.. a tady se mi to servírovalo vše v jednom.. Když jsem konečně jeli domu, povídali jsme si o životě jak se máme, co škola, co děláme, hudba, kino atd .. Ten den večer byla rozlučka se svobodou pro nevěstu u nich ''Pirkovanie'' byly jsem tam já, Peter, sestra i s přítelem, bratranec Matuš s přítelkyní a Paťo, Rosťa a Luboš, Peterova sestra Barborka a sestřenka která se vdávala :) Večer byl v pohodě, když už jsme byli přiopilý a mě došel drink šla jsem si nalejt do kuchyně kde byl i Peter a nějak jsem se začli bavit, bylo tam hrozný vedro tak jsem šla ven na vzduch nejen kvůli vedru ale i kvůli tomu že se mi trochu motala hlava :D Peter byl víc opilej než já takže paráda .. Ven za mnou přišel Peter s tím, že se pujde projít, jestli nepujdu s ním, samozdřejmě jsem šla.. venku jsme byli asi 2 hodiny kdy jsme přišly bylo mrtvo, Barborka šla spát k sobě a všichni ostatní byli ubytovaní po gaučích a pokojích pro hosty.. řekla jsem mu, že pujdu spát k sobě a on že mě doprovodí, když jsem byla u dveří zjistila jsem že je všude zamčeno a já nemám klíče bouchání na okno bylo marné, protože to nikoho nevzbudilo.. nabídl se, že můžu spát u něj.. Říkala jsem si fajn, na gauči se vyspím.. CHYBA!! všude po gaučích bylo plno a jediné místo kde jsem mohla spát byla jeho postel.. (Dobře to měl vymyšlené jen co je pravda) Ještě k tomu když jsem byly oba opilý.. Pujčil mi své tričko, ve kterém jsem mohla spát chvíli jsem si povídali a pak jsem se k sobě nejak přitulili a usli.. Můžu říct, že tělo má skvělý!
Ráno jsem myslela že se vzbudím dřív a vypařím se .. no to se nějak nepovedlo, probudila jsem se a on tam sice nebyl, protože dělal snídani což jsem zjistila při útěku :D potkat jeho sestru byla taky sranda, protože pak to vědili všichni o mém přespání..
Ten den se dikybohu nepilo a jen střízlivělo.. Petera jsem celý den neviděla až pak k večeru když jsme vezli ještě nějaký alkohol do té haly kde se jí, pije a tancuje po obřadu .. Rovnou když už jsme tam byli šli jsem do kina o čemž jsem nevěděla, ale bylo to velmi milé překvapení a hlavně romantické když mi po filmu kdy jsme měli jet domu řekl, že se mu líbím a dal mi pusu.. myslela jsem, že se tam rozteču jak máslo na horkém toastu.. Tentokrát jsem ani domu spát nešla, ale šla rovnou k němu.. Divila jsem se, ale nevadilo mi, že jsem před klukem kterého znám jen chvíli, ale znám od mala jen ve spodním prádle ani jemu to evidentně nevadilo i když, kdybych byla kluk a měla jeho tělo chodím snad bez trička i v zimě..
Mazlili jsme se a líbali a on nic nezkusil.. bylo mi to celkem divný, protože snad každej kluk, kterého znám by to už dávno zkusil, ale on ne.. je jinej než všichni ostatní..
Nedalo mi to a prostě sem se zeptala Jak to že to ještě na mě nezkusil? A on, že nic nechce uspěchat a že mu na mě hodně záleží.. ,,Známe se teprve chvíli a už jsem se do tebe zamiloval'' Snad nejhezčí věc co mi kdy kluk řekl.. musela jsem ho za to políbit.. Pak přišla ta samá otázka z jeho strany.. U mě odpověd byla jasná ,, Nechci, aby jsi toho pak litoval nebo si to vyčítal i když je pro mě fakt těžké nic nezkusit'' s úsměvem odpověděl: ,, Jsem ochotnej to risknout'' a zbytek si už můžete domyslet.. Probudit se v jeho obětí bylo tak krásné, že jsme z postele vylzli až kolem 12 kdy už jsme se museli jít obléknout protože ve 4 myl obřad.. Svatba byla krásná a hlaně mě dostávalo jak čuměly všechny ty baby na to když jsme se vedli ruku v ruce .. Po obřadu v hodovním sále jsme tančili, akorát jsem pila jen já on řídil.. byla to paráda .. když se to vše nějak rozpustilo a on odvez všechny domu vrátil se pro mě oevezl si mě k sobě..

Slovensko

20. září 2015 v 23:11 | Danielle Delevenger
Oh.. konečně doma.. po víkendu na Slovensku můžu říct, že nepiju panáky vodky, ALE! rovnou celé láhve.. co jsme tak rozpozorovala tak tam se pije snad furt když se má něco slavit .. Hlavně to co oni vydrží to je docela síla, asi jsem ještě neviděla nikoho, kdo by položil tolik flašek vodky. Ocenění za největšího pijáka dostávají moje teta a strejda z Čarneho to co oni zvládli vypít během hodiny a ani moc nebyli opilý tak to docela smekám.. Každopádně jsem si tam neuvěřitelně odpočala, načarpala sílu ale místo velkého otazníku v hlavě se kterým jsem tam přila, tak jsem odjížděla asi s 64654657637 otazníky. Story bych sem klidně napsala, ale je to hodně dlouhý příběh.. třeba si to ještě rozmyslím a ještě to sem napíšu..

Překvapivě nestíhám

20. září 2015 v 22:28 | Danielle Delevenger
Momentálně na blog nemám moc času, kvůli škole a vedlejší práci.. Musela jsem začít i podvádět ELLE s učebnicí Ekonomie.. bohužel v učebnici Ekonomie se nedočtu o MBPFW ani o nových trendech jak v módě tak v kosmetice, nicméně jsem si ELLE musela koupit, ale nemám na to tolik času jak bych chtěla a hlavně jak bych potřebovala. Teď mi přišla zakázka na 5 obrazů a skloubit to se školou je trochu obtíž když končím v 5 a než se dostanu domu je pomalu 8 hodin..

Back to school!

11. září 2015 v 12:01 | Danielle Delevenger
Back to school! podtéma: PRVAČKY!

Dneska bych chtěla probrat další téma: škola.. Je to hrozné téma, protože já mám pocit jako by se čas pomalu zastavoval.. Na začátku to bylo fajn viděla jsem lidi ze třídy, které mám ráda.. ale pak se začlo učit a hned nás začli zase škatulkovat do různých společenských sfér a podle nich jsme hodnocení.. Já například po hodnocení prvaček dostala cca 4.. je trochu smutné alyšet přes dveře kabinky o tom, že jsem namyšlená ale hezká, povrchní ale umím se hezky obléknout.. a pak to začlo storky, pomluvy, hledání chyb, kde mě s kým a kde viděly .. no znáte to.. Jestli já mám 4 tak ony dostaly nejmíň 9- ! za škatulkování.. Myslí si že když přijdou tak hned budu populární a nejlepší ve všem, že si z nic sednem na prdel? .. to se milé dámy pletou.. Jsou jako mor, který zachvátí každou školu na začátku září, nemají žádný respekt, hned se roztahujou jak (Queens of school) a myslí si že když se mě na chodbě zeptaj na třídu tak hned jsme Bff? Ony nejsou ty co si můžou vybrat, já jsem ta co si vybírá, privilegium se se mnou bavit nedostanou jen tak.. musí si ho zasloužit, Ony nejsou soudce .. Soudce jsme já ony jsou ty obžalované a nemají nárok na mé místo, nemaj nárok ani nic takového vypustit z pusy.. Asi to zní teď povrchně všechna tahle kritika, ale vážně mě nebaví to, když mě na záchodeh pomlouvaj a v zápětí mi hrozně lezou do prdele to fakt ne nebo když se chtěj každou pičivinou zavděčit ať je to spadlá propiska v bufetu, pochválení vlasů, oblečení atd .. To nesnáším celá naše škola je o tom jak každej někomu leze do prdele, a já jsem ten typ kterej to nemůže vystát. Kdybych hledala chyby já tak třeba hodit si kabelku do umyvadla a pak, se půl hodiny vymalovávat u zrcadla a mít na sobě 10 kg make-upu? vážně je tohle normální? Klidně se vsadím o cokoli že po zkouškách nejmíň pulka vypadá.. Je pravda že na zkoušky jsem taky nadávala.. ale přeci jen k něčemu jsou.. skvělá příprava na maturitu.. Divila jsem se ale funguje to na principu umíš neumíš .. prostě jako sítko, buď projdeš nebo jdeš pryč.. Já jím šanci dala, bohužel někdo jí využil a udělal si ze mě přítele a někdo zas ne a má ze mě nepřítele.. Chci slyšet váš názor na to :) zajímá mě to, jestli to je takhle jen u nás nebo i jinde.. :) pište, pište :)
D. Xx

Hajzl vedle hajzla

11. září 2015 v 10:39 | Danielle Delevenger

Odmítnutí je ošklivá věc, kort když se to děje nám.. Akorát si s naším srdcem hraje jak s kusem papíru, který pak vší silou zmačkne. Nepříjemný snad pro všechny které znám.. Ta bolest se prostě nedá vyjádřit slovy, nejde to , nepopsatelný pocit. Nový začátek s někým komu na vás záleží je krásný ale co když on nechcce nový začátek a chce být jen kamarád? Když se mu otevřete a upřímně řeknete co cítíte a on vám nejen zlomí srde ale i rozšlape..Hrůza .. říkala jsem si nikdy nenajdu nikoho komu by na mě záleželo.. jsem hold asi emocionálně moc dostupná .. drtilo mě to dlouho, protože to trvalo fakt dlouho, ta zamilovanost, nebyla to setrvačnost byla to láská ale evidentně neví co chce.. nejhorší je že upřímnou odpověd nemůžete čekat řekl: '' je to kvůli jiné, furt tě mám rád, ale vztah to fakt ne, záleží mi na škole, chci jí dodělat'' možná bych mu to i věřila kdyby mi jeho kamarádi neříkali, že si s nikým nepíše, že žádnou nemá a nechce.. a pak mi sám pod vlivem alkoholu řekne že na školu sere.. Áha.. a slova Miluju tě.. ne! už ti nevěřím ani slovo.. je to smutné.. Nebyla to vše jen iluze? Co když to byla pouhá moje domněnka a iluze .. nikdy jsme se snad tak podvedená necítila.. kdyby si alespoň viděl do huby .. a nejvíc mě dostala věta '' Doufám, že jsem tě nenaštval'' Nééé vůbec .. jsem v pohodě, budem BFF ne?! Byla to poslední kapka, která ve mně probudila strašnej vztek .. Před jeho kámošema na rovinu.. a nekrm mě dalšíma kecama! Proč to neřekneš jak to je?! Nevěděl ..

Cestování

11. září 2015 v 10:06 | Danielle Delevenger
Cestování..

Je mnoho z nás kdo cestvání nemá rád a je mnoho z nás kdo celstování miluje jako na příklad já .. Zrovna teď sedím v pendolínu do Kysku (Slovensko), protože jedu tětě na svatbu.. nejlepší bylo když jsem ve čtvrtek přijela domu do Pardubic a byla jsem hrozně unavená, myslela jsem si, že i jen na chvíli odpočinu a ono jsem usla vzbudila jsem se v 21:20 no a Afi už bylo zavřené .. měl ajsme mámce dojít pro dárkovou tašku a sobě pro jídlo na dnešek.. Takže jsem na sebe trochu naštvaná.. ale cesta k mému udivení je fajn .. vše tu je .. nikdo mě neotravuje, prostě pohoda i taštičku jsem stihla an nádraží koupit, ale kafe ne.. díky bohu v pendolínu májí starbucks )) Cesty vlakem všeobecně miluju, mám pohdlí, můžu být v klidu na notebooku, je tu wifi, zásuvka, na dálnici nechytnete kolonu vlak prostě jede a jede a obsluha.. tohle prostě v dálkovém autobuse nemáte.. abych teda nekřivdil až moc tolik tak malý výběr občerstvení v autobuse je.. Je pravda, že nic nám nezaručuje 100%-ně, že se nám nic nestane.. Vlaky, furt ukazujou imigranty, tohle téma je na denním pořádku snad všude, i moje maminka toto téma hrozně řeší a bojí se aby se mi ve vlaku nic nestalo, furt mi volá a píše jak blázen, ale vyvětlete jí, že jte v pohodě, že se nic neděje a nic ne nestane.. Tenhle strach pochopíme až jednou třeba také budemem matky.. No, každopádně mě teď čeká krásný víkend plný relaxu a daleko od vešketé techniky a veškerého internetu... :D :(
Jak to máte s cestováním vy ? :) Přeji krásný vík0end D. Xx

MBMW

7. září 2015 v 16:54 | Danielle Delevenger